بنام خدا

انگلیسی  و  کامپیوتر : 

دو چیز  در   زندگی  انسان  امروزی   جزو   واجبات  محسوب می شود :   زبان  انگلیسی  و  علوم  کامپیوتری . 

+

هرچی  فکر  می  کنم  می  بینم  نمی تونم  هیچکدوم  از این دوتا  رو  فدای  اون یکی  بکنم. 

+

من  و  شما  چه  خوشمون  بیاد  چه  بدمون  بیاد  چاره ای نداریم   جز  اینکه  دستکم  کلیاتی از این  دو  علم  رو  بدونیم  . 

+

یعنی لازم نیست توی هر دو رشته ,   استاد شویم  .  همینقدر  که  تو هر دو رشته , یکسری  کلیات  و موارد  کاربردی  رو  یادبگیریم  و یکسری  مهارتها رو   کسب  کنیم  کافیه .  

+

مثلا   در مورد  زبان انگلیسی  همینقدر  که  بتونیم  متون انگلیسی  رو  توی  ذهنمون  و بدون هیچ  ابزاری  ترجمه کنیم و مطلب رو بفهمیم  کافیه . 

+

در مورد کامپیوتر  هم  همینقدر  که  کلیاتی  از دانش  علوم کامپیوتری  رو  بلد  باشیم و بتونیم  چهارتا  نرم افزار  رو   در محل کارمون   بکار گیریم  و در اسرع  وقت  کارمون  رو  به  نحو  احسن  انجام بدیم  و رئیس  اداره   یا  ارباب رجوع  یا  مشتری   از  ما راضی  باشه   کافیه .  لازم نیست  حتما  دل  و  روده ی  کامپیوتر  یا  سیستم عامل رو  در بیاریم. 

+

صرف نظر از اینکه  رشته ی تحصیلی  و شغل شما  چی باشه ,  تسلط  نسبی بر  زبان انگلیسی  و  علوم کامپیوتری  واقعا  لازم  و  ضروریه . 

+

برهمین اساس  معمولا  محتوای  این وبلاگ   براساس  همین  دو  مقوله   تولید می شده  . 

+

برای من مقرون به صرفه نیست که یک وبلاگ جدید  بسازم  و مطالب مربوط  به علوم  کامپیوتری  را  به آنجا  منتقل  کنم.   مدیریت کردن  دو  یا  چند  وبلاگ  کار  سخت و طاقت فرساییه .  یک  زمانی  5  تا  وبلاگ داشتم ! 

+

الان  حتی همین یک وبلاگ  رو به زور  اداره  می کنم  . چون  هم   سنم  بالا رفته  و خسته شدم  و هم  مشکلات  زندگی  بیشتر  شدند.  به ندرت  وقت می کنم  به وبلاگم  سربزنم  و مطلب  جدید  بنویسم.   سرم  خیلی  شلوغ شده  و فرصت  سر خاراندن هم  ندارم ! 

+

به همین دلیل  تصمیم  گرفتم  که  محتواهای مربوط به  انگلیسی  و کامپیوتر  رو  همینجا  توی  همین  وبلاگ  اصطلاحا  یک کاسه  کنم  و  مثل یک معجون  به  خورد شما بدم !!

+

این معجون  می تواند  تلخ  و  نفرت انگیز باشد  ولی   چاره ای نیست .  فرض کنید  دارید  غذای  شب مانده ی   آشپزخانه ی  پادگان  آموزشی  رو  بجای ناهار    می خورید !! 

+

دروغ چرا ؟؟   حال  ندارم  یک وبلاگ جدید بسازم . بعد ,   از  کجا  معلوم  که  شما  از  اون  یکی  وبلاگ  استقبال  کنید ؟؟    

+

از همه مهمتر  فالوورها  رو  چکار  کنم ؟؟  چطوری  راضی شون  کنم  وبلاگ  دومی  را  هم  دنبال  کنند ؟؟   

+

مثل اثاث کشی  می مونه .  همونقدر  سخت  و طاقت فرسا . 

+

یک مشکل دیگه  هم  باقی  می  مونه :  چطوری  همزمان  دو وبلاگ با محتوای  متفاوت رو  مدیریت کنم ؟؟   هی  باید  بین  دو  وبلاگ   لاگ این  و لاگ آوت   کنم ! 

+

می بینید که خیلی  سخته !  

مگر اینکه  من  مجبور  بشوم  بین  انگلیسی  و  کامپیوتر   یکی  رو  انتخاب  کنم  و  قید  اون  یکی  رو  بزنم  که  خب  واقعا  سخته !  چون به  هر  دو مقوله  علاقه  دارم   و شاید  شما  هم  به  هردو  مقوله   علاقه داشته باشید. 

+

چند بار  به  سرم  زد  وبلاگ  شخصی  با نام  و  آدرس  جدید و  منحصر به فرد  بسازم  و تمامی  علایقم و دغدغه هایم  رو  تویش  بنویسم  ولی دست نگه داشتم .  چون  دوباره  مجبور  می شدم  از  صفر  شروع  کنم  . 

+

الان   وبلاگ  گلاسری  موقعیت  خوبی  توی  وب  فارسی  ,  انگلیسی ,  چینی و روسی   بدست  آورده   پس حیفه  که  با یک تصمیم نادرست  زحماتم  رو  برباد  بدم. 

+

بنظر خودم  همین وبلاگ  رو  سرپا  نگه  دارم  خیلی  معقولتره .   

+

و حالا  می  مونه یک سوال اساسی :  

اگر  مطالب   مربوط  به  علوم  کامپیوتری  رو  متوقف  کنم  آیا  شما  با   دیدن  پستهایی که نامشون  همون  لغات انگلیسی هست  و دیکشنری  هستند   فراری  می شوید  یا  اینکه  کماکان  پای  این  وبلاگ  می سوزید  و می سازید ؟؟!!!

+

من خودم از این تردید  و بلاتکلیفی  خسته شدم  و حس می  کنم  باید  علوم  کامپیوتری  رو   ببوسم  و  بگذارم  کنار  و فقط  به  زبان  انگلیسی  فکر  کنم . 

+

مغزم  خسته شده . حوصله ندارم . بعد از 18 سال کار  شبانه روزی  با  کامپیوتر  و کسب  تجربه  احساس  خستگی شدید توی  مغزم  می کنم  و عملا  هیچی نشدم  و به  هیچ  جا  نرسیدم.  18 سال  از  بهترین سالهای  عمرم  بابت  کامپیوتر  نابود شد.  

+

شما  چی  دوست دارید ؟؟     فهرست  لغات  انگلیسی  یا  مطالب مربوط به  علوم  کامپیوتر ؟؟؟؟؟ 

+

شخصا  دیگه  نمی  تونم  روی  هر دوتا  رشته  تمرکز  کنم.  فقط  یکی  رو  می  تونم  ادامه  بدم . 

اگر پیشنهادی  دارید  لطفا  ارائه  بدید 

+

+

+

وحید محمدی  .  وبلاگ  گلاسری  

http://glossary.blog.ir

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : وبلاگ  ,کنم  ,انگلیسی  ,کامپیوتر  ,شما  ,علوم  ,علوم  کامپیوتری  ,اون  یکی  ,خسته شدم  ,زبان انگلیسی  ,علوم کامپیوتری 
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Toni VPlayer فیلتر پرس زبان قرآن نجوا freeapk Jessica ازجور ابابکر محل دفن فاطمه دختر پیامبر مشخص نیست معرفی کالا مهمون امپایر مووی