بنام خدا

دشمنان  اینترنت: 

سریع می رم   سر  اصل  مطلب  : 

تمامی نرم افزارها و بازیهای  استور  مایکروسافت  ,  دشمنان  اینترنت هستند !!

+

این حرف  از  یک  کاربر  ویندوزی  که عاشق  مایکروسافت  و ویندوز است  بعید  است ولی  بهرحال من باید حرف حق بزنم  و تعصب را  کنار بگذارم. 

+

وجدانم  اجازه  نمی دهد  که  حقیقت  را   کتمان  کنم . 

+

تمامی نرم افزارها  و  بازیهای استور مایکروسافت تقریبا  هر روز   بی جهت  به بهانه ی  آپدیت  ,  حجم  اینترنت  کاربر  ویندوز  را  می بلعند  بدون آنکه  هیچ  امکاناتی  به آنها  اضافه شده باشد  یا  باگی   فیکس  شده باشد. 

+

مثلا  در ماشین حساب ویندوز  10  نمی توان  اعداد  رادیکالی (اعداد زیر  رادیکال)  را به شکل صحیح نوشت  و امکان  انجام  چهار عمل اصلی  در  آنها  وجود ندارد  .  این باگ بزرگ هنوز  رفع  نشده  و  هنوز  نمی توان  از ماشین حساب ویندوز  برای  محاسبات اعداد رادیکالی  استفاده کرد . 

+

این در حالی است که تقریبا هر روز برای ماشین حساب ویندوز 10   آپدیت می آید و حجم اینترنت  بی جهت  مصرف می شود . 

+

من مجبور شدم به  سیتینگ ویندوز 10  بروم  و از  بخش  Apps  تمامی  نرم افزارهای استور  را   Uninstall  کنم . 

+

مایکروسافت خیال می کند آپدیت زورکی و  پی در پی ویندوز 10  و نرم افزارهای  استور    باعث رضایت کاربران ویندوز  و افزایش سهم ویندوز  10  در بازار  کامپیوترهای دسکتاپ می شود ولی  این روش  عملا  بازدارنده و غلط است . چون  فقط  ویندوز  را  سنگین تر و جیب کاربر را  خالی تر  می کند. 

+

بجای اینکار باید  سورس  ویندوز 10  را  رسما  آزاد کند تا توسعه دهندگان  باگهای ویندوز را برطرف کنند  تا    بصورت خودجوش تعداد کاربران ویندوز 10  بیشتر  شود .  اینطوری  به  آپدیتهای مکرر  و  آنتی اینترنت  هم   نیازی  نیست. 

اما  افسوس  از  بی تدبیری  و  پول پرستی  و طمع  مدیران مایکروسافت .  

+

بهرحال خوب است بدانید که  سیستم  آپدیت ویندوز 10  و استور   مایکروسافت  عملا  طوری است  که  بی جهت  هر روز  حجم اینترنت تان را  مصرف  و نابود می کند.   

+

به روشی که  در بالا شرح دادم  خودتان را از این فاجعه  نجات  دهید . 

+

ویندوز  بدون  استور   کارایی  و سرعت  بیشتری دارد و البته  هزینه ی کمتر . 

+

من  کاملا   بی خیال استور  مایکروسافت شدم و  الان خیالم راحت شد  .

+

شخصا  از  شارژ  اینترنت   فقط  برای  وبلاگنویسی  استفاده  می  کنم. 

+

+

+

+

وحید  محمدی .  وبلاگ  گلاسری  

http://glossary.blog.ir

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اموزش ابتداییردیس شهیدرجایی EESNANO آکادمی امداد صنعت نانو گاه نوشته های یک طراح وب لیست خرید ☠️َAXARBANI☠️ xcvb ....... فاز موزیک مطالب بروز